Please enable JS

PODEJDŹ DO NIEJ 2.0: NOWA ZAWARTOŚĆ W PAKIECIE VIP

NOWY MODUŁ: SPRAW, BY TO ONA ZABIEGAŁA O CIEBIE ZE SZCZEGÓŁOWYMI ANALIZAMI PIĘCIU PEŁNYCH, NIEPOCIĘTYCH NAGRAŃ Z UKRYTEJ KAMERY, dzięki którym nauczysz się, jak “odwrócić reguły gry” i sprawić, by dziewczyny się o Ciebie starały i same aktywnie zabiegały o spotkanie z Tobą.
OTRZYMASZ:

ANALIZĘ 50-minutowego podejścia, w którym z dopiero co poznaną dziewczyną rozmawiam na naprawdę ważne i osobiste tematy, a na koniec otrzymuję od niej propozycję kontynuacji znajomości. Nauczysz się z niego, jak tworzyć już przy pierwszej konwersacji z kobietą poziom połączenia emocjonalnego i głębi, którego wielu facetom nie udaje się wygenerować nawet po kilku randkach.

ANALIZĘ podejścia, w którym dziewczyna nie chce odejść, choć na początku mówiła że się spieszy, a na koniec nachyla się, by mnie pocałować. Zobaczysz w nim, jak szukać wspólnych elementów z bardzo młodą dziewczyną, stworzyć dla niej przestrzeń, by bez serii pytań zaczęła sporo opowiadać o swoim życiu i sprawić, że już po kilku minutach dogadujecie się jakbyście znali się od dawna, mimo dużej różnicy wieku

ANALIZĘ podejścia, w którym prowadzę angażującą rozmowę z małomówną dziewczyną (i jej koleżanką). Dowiesz się z niego, jak prowadzić konwersację bez końca, nawet jeśli kobieta niewiele wnosi od siebie i odpowiada zdawkowo, a także jak wykorzystać na swoją korzyść fakt, że dziewczyna, do której podszedłeś, jest z koleżanką i w jaki sposób właściwie “krytykować” kobietę, by pokazać jej, że masz swoje standardy i że wygląd to za mało, byś pozostał nią zainteresowany. Po wdrożeniu do swoich rozmów kilku prostych elementów będziesz potrafił budować ciekawe rozmowy nawet z małomównymi dziewczynami.

ANALIZĘ podejścia, w którym skutecznie flirtuję z dziewczyną. W rezultacie bardzo intensywnie pobudzam jej emocje i nie muszę proponować wymiany kontaktów, bo ona sama wychodzi z inicjatywą. Zobaczysz, jak we właściwych proporcjach przeplatać osobiste, ważne tematy z żartami, a także poznasz kilka form flirtu, które wywołują w dziewczynie podekscytowanie czy salwy śmiechu – dzięki czemu Twoje podejścia staną się emocjonujące i bardzo angażujące, a w niektórych sytuacjach dziewczyny same zaczną wychodzić z inicjatywą spotkania.

ANALIZĘ bardzo nietypowego podejścia, w którym dzięki właściwemu używaniu ciszy buduję z dziewczyną napięcie seksualne – mimo tego, że mam problem, by z powodu bariery językowej się z nią porozumieć! Po obejrzeniu tego nagrania nabierzesz odwagi do wyrażania swojego zainteresowania wobec dziewczyny w bezpośredni sposób, a także nauczysz się, jak skutecznie komunikować się z kobietą, która nie zna Twojego języka oraz przede wszystkim przestaniesz obawiać się ciszy w rozmowie i zobaczysz, jak można wykorzystać ją na swoją korzyść. Do tego stopnia, że to ona pierwsza zaproponuje spotkanie.

DWUGODZINNA ANALIZA OD PODEJŚCIA DO NATYCHMIASTOWEJ RANDKI Z DZIEWCZYNĄ. Zobaczysz, jak zabieram ją na szybką kawę, mimo że przy podejściu mówi mi, że ma chłopaka.
NAUCZYSZ SIĘ:

Jak obejść początkowy opór ze strony dziewczyny, gdy mówi Ci “mam chłopaka”. Nauczysz się, jak dokładnie reagować w tej sytuacji, by mimo wszystko nawiązać rozmowę, a nawet zabrać taką dziewczynę na kawę. Pomyśl, ile okazji tracisz tylko dlatego, że natychmiast odchodzisz, gdy kobieta mówi Ci, że jest zajęta.

To jedyna udostępniona kiedykolwiek analiza randki na polskim rynku. Dzięki niej nauczysz się dobrze wykorzystywać czas na spotkaniach z dziewczynami, tak aby czuły, że otworzyły się przed Tobą, powiedziały o rzeczach ze swojego życia, których zazwyczaj nie przekazują i poznały Cię od maksymalnie atrakcyjnej strony, bo będziesz wiedział, w jaki sposób pozycjonować się w ich oczach. Wreszcie przestaniesz frustrować się, że dziewczyny urywają kontakt po pierwszej randce albo nie chcą spotkać się z Tobą ponownie – Twoje spotkania staną się angażujące i skuteczne.

ANALIZA SKUTECZNYCH WIADOMOŚCI Z DZIEWCZYNĄ PROWADZĄCYCH DO RANDKI.
Ta analiza obrazuje, jak pisać z dziewczyną i doprowadzić do spotkania mimo, że samo podejście było bardzo krótkie, a ona nie jest początkowo przekonana do spotkania.
NAUCZYSZ SIĘ:

W tej analizie udowadniam, że nawet króciutkie podejście, w którym nie zdążyłeś porozmawiać z dziewczyną i nic o sobie nie wiecie, może zapewnić Ci późniejszą randkę – nawet jeśli ona NIGDY nie spotyka się z facetami, którzy do niej podchodzą.

Zobaczysz, jak wykorzystać wiadomości tekstowe i głosowe, aby poznać się z dziewczyną i wzbudzić w niej wysoki poziom zainteresowania, a także jak skutecznie zaadresować jej obawy co do randki.

To nagranie, w którym z chirurgiczną precyzją rozbijam na atomy proces budowania zaufania z dziewczyną oraz pobudzania w niej coraz większego zainteresowania. Nauczysz się, jak “uratować” interakcję z dziewczyną, która jest sceptyczna i niezaangażowana w wiadomości z Tobą.”

KUP TERAZ

ODPOWIEDZ SZCZERZE: CZY MIAŁEŚ SYTUACJĘ W KTÓREJ NA WIDOK ŁADNEJ DZIEWCZYNY W TWOIM TYPIE:

 1. SPANIKOWAŁEŚ I NIE PODSZEDŁEŚ, BO OBAWIAŁEŚ SIĘ ODRZUCENIA?
 2. BAŁEŚ SIĘ, ŻE NIE BĘDZIESZ WIEDZIAŁ JAK ROZPOCZĄĆ ROZMOWĘ?
 3. PARALIŻOWAŁA CIĘ MYŚL O TYM, ŻE MOŻESZ SIĘ ZACIĄĆ W TRAKCIE ROZMOWY I ZASTANIE CIĘ NIEZRĘCZNA CISZA?
 4. CZUŁEŚ, ŻE NIE ZASŁUGUJESZ NA TĘ DZIEWCZYNĘ?
 5. ZACZĄŁEŚ OBAWIAĆ SIĘ, CO POMYŚLĄ INNE OSOBY?
 6. ZALAŁ CIĘ DESZCZ WYMÓWEK “NIE WYGLĄDAM ZA DOBRZE”, “ONA MA CHŁOPAKA”, “NIE MAM CZASU”?

SZCZERZE? MYŚLAŁEM DOKŁADNIE TAK SAMO, NIKT MI NIE POWIEDZIAŁ, ŻE MOŻNA INACZEJ...

Ja sam czułem dokładnie to samo i miałem przeświadczenie, że tak musi być. Miałem tragiczne przekonania dotyczące tego jak poznawać dziewczyny. Naiwnie siedziałem w domu z założonymi rękami i liczyłem na to, że nagle pojawi się jakaś kobieta i uda mi się stworzyć związek.

Mam 169 cm wzrostu, nigdy żadne dziewczyny się mną nie interesowały, nie byłem towarzyski, a wręcz odwrotnie. Byłem introwertyczną postacią, która zamykała się w sobie. Czułem się coraz bardziej smutny i samotny.

Nie wierzyłem w siebie. Uważałem, że trzeba mieć specjalne warunki, aby z powodzeniem poznawać dziewczyny, już nie mówiąc o posiadaniu życia przepełnionego seksem, gdzie masz wybór i sam podejmujesz decyzję, z którą kobietą chcesz wejść w związek i w przyszłości być może stworzyć z nią nawet rodzinę.

Szczerze? Nikt w tamtym czasie nie powiedział mi, że można inaczej. Nikt nie nauczył mnie jak podejść do dziewczyny, która mi się podoba w codziennej sytuacji i zamienić to podejście w randkę, a później relację.

Dziś wiem, że to największy bullshit na świecie.

...nie godzę się na to, by ktokolwiek musiał czuć się tak, jak ja wtedy. DLATEGO STWORZYŁEM KURS PODEJDŹ DO NIEJ


TO TWÓJ WYBÓR JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ TWOJE ŻYCIE. PODEJMIJ DECYZJĘ NAJLEPSZĄ DLA SIEBIE I NAUCZ SIĘ JAK PODEJŚĆ DO DZIEWCZYNY W TWOIM TYPIE W KAŻDEJ CODZIENNEJ SYTUACJI, BEZ STRESU I NATURALNIE

OPCJA 1: NIE ROBISZ NIC

OPCJA 2: PODEJMUJESZ DZIAŁANIE

STRACH PRZED PODEJŚCIEM DO KOBIETY

WOLNOŚĆ EMOCJONALNA DO ROBIENIA TEGO CO CHCESZ

STRACH W TOWARZYSTWIE KOBIET

CAŁKOWITA SWOBODA I PRZYCIĄGAJĄCA AURA

UCIEKANIE OD STRACHU I ZAMYKANIE SIĘ W SOBIE

KONSEKWENTNE BUDOWANIE PEWNOŚCI SIEBIE

SZARA CODZIENNOŚĆ

CODZIENNIE PRZYGODY

BRAK WYBORU I CZEKANIE NA “JAKĄŚ” KOBIETĘ

MOŻLIWOŚĆ WYBORU KOBIETY, KTÓRA NAPRAWDĘ CIĘ KRĘCI

OGRANICZONE ŻYCIE SEKSUALNE

SZALONE PRZYGODY Z PIĘKNYMI KOBIETAMI, TYLKO JEŻELI TEGO CHCESZ

POCZUCIE STRACONEGO ŻYCIA I NIEWYKORZYSTANYCH OKAZJI

UŚMIECHANIE SIĘ NA MYŚL O WSZYSTKICH EKSCYTUJĄCYCH SYTUACJACH, KTÓRE CIĘ SPOTKAŁY

OPCJA 1: NIE ROBISZ NIC

STRACH PRZED PODEJŚCIEM DO KOBIETY

STRACH W TOWARZYSTWIE KOBIET

UCIEKANIE OD STRACHU I ZAMYKANIE SIĘ W SOBIE

SZARA CODZIENNOŚĆ

BRAK WYBORU I CZEKANIE NA “JAKĄŚ” KOBIETĘ

OGRANICZONE ŻYCIE SEKSUALNE

POCZUCIE STRACONEGO ŻYCIA I NIEWYKORZYSTANYCH OKAZJI

OPCJA 2: PODEJMUJESZ DZIAŁANIE

WOLNOŚĆ EMOCJONALNA DO ROBIENIA TEGO CO CHCESZ

CAŁKOWITA SWOBODA I PRZYCIĄGAJĄCA AURA

KONSEKWENTNE BUDOWANIE PEWNOŚCI SIEBIE

CODZIENNIE PRZYGODY

MOŻLIWOŚĆ WYBORU KOBIETY, KTÓRA NAPRAWDĘ CIĘ KRĘCI

SZALONE PRZYGODY Z PIĘKNYMI KOBIETAMI, TYLKO JEŻELI TEGO CHCESZ

UŚMIECHANIE SIĘ NA MYŚL O WSZYSTKICH EKSCYTUJĄCYCH SYTUACJACH, KTÓRE CIĘ SPOTKAŁY

KUP TERAZ

KURS PODEJDŹ DO NIEJ ZBUDOWANY JEST Z 3 GŁÓWNYCH FILARÓW:

PIERWSZY FILAR - WOLNOŚĆ EMOCJONALNA
Po pierwsze skupimy się na uzyskaniu wolności emocjonalnej i pełnej swobody, która sprawi, że będziesz czuł się bardzo komfortowo podchodząc do pięknych kobiet, nawet jeżeli w tym momencie trudno Ci to sobie wyobrazić. Automatycznie staniesz się charyzmatyczny, pewny siebie i przyciągający. WIększość facetów podchodząc do kobiet stresuje się, więc gdy kobieta widzi wyluzowanego faceta, automatycznie jest on dla niej ciekawy. Ta dziewczyna zaczyna zastanawiać się “kim jest ten facet?”. Wyobraź sobie jak wyglądałoby Twoje życie gdybyś zamiast stresu przed podejściem do kobiety czuł tylko przyjemność. Prawdopodobnie musiałbyś założyć kalendarz na randki 🙂
Podsumowując:

Zmienisz swoje przekonania, co automatycznie wpłynie na Twoją swobodę oraz to jak będziesz odbierany.

Nauczysz się metody bezwarunkowej akceptacji, dzięki której przestaniesz przejmować się reakcjami dziewczyn i uzależniać od nich swoje samopoczucie.

Zastosujesz ekspozycyjną metodę obniżania lęku, dzięki której już nigdy nie będziesz zastanawiał się jak podejść do dziewczyny niezależnie od warunków i niezależnie od jej poziomu urody

Zobaczysz wideoporadnik, jak podchodzić do kobiet w trudnych warunkach , dzięki czemu będziesz czuł się swobodnie podchodząc nawet jeśli dziewczyna idzie z koleżanką bądź siedzi w restauracji.

Zobaczysz przemianę od lęku do wolności emocjonalnej, faceta który nigdy nie podchodził do kobiet.

DRUGI FILAR - PROWADZENIE KONWERSACJI I FLIRTU
Samo osiągnięcie wyluzowania wpłynie na polepszenie jakości Twoich rozmów. Być może doświadczyłeś tego stanu po alkoholu, gdzie nagle po kilku drinkach dużo lepiej rozmawiało Ci się z kobietami. Natomiast jest to stan w którym masz wciśnięty gaz, ale jednocześnie zaciągnięty hamulec ręczny, bo Twój mózg jest “pijany”. Gdy osiągniesz prawdziwą wolność emocjonalną to będziesz czuł luz, a jednocześnie dalej zachowasz błyskotliwy umysł/naturalną kreatywność. Oprócz tego popracujemy nad prowadzeniem rozmowy, dzięki czemu zaczniesz prowadzić konwersacje tak, jak faceci, którzy najlepiej radzą sobie z kobietami. Zawsze będziesz wiedział co powiedzieć, będziesz potrafił wzbudzać silne emocje w interakcji, a także dysponować błyskotliwą ripostą.
Podsumowując:

Otrzymasz dostęp do najbardziej skutecznego sposobu na rozpoczęcie konwersacji.

Dowiesz się, jak zaangażować kobietę w rozmowę, by jej zaangażowanie natychmiastowo wzrosło.

Nauczę Cię w jaki sposób prowadzić konwersację z dziewczyną, która nie jest na początku do Ciebie przekonana.

Zobaczysz jak wprowadzać w praktyce ramę kobieta-mężczyzna, gdzie pojawia się między Wami seksualne zainteresowanie.

Uzyskasz dostęp do uniwersalnego systemu prowadzenia konwersacji, dzięki któremu będziesz zawsze wiedział, co powiedzieć, a sama rozmowa sprawi, że kobieta będzie zaangażowana i otwarta na to, by cię poznać.

TRZECI FILAR - POPRAWIENIE SKUTECZNOŚCI
Trzeci filar dotyczy zwiększania konwersji Twoich podejść na randki i zaawansowanych metod wzmagania zaangażowania, co sprawi, że nie tylko częściej będziesz dostawał kontakt do dziewczyn, czy umawiał się z nimi na spotkanie, ale w dodatku to kobiety same będą o Ciebie zabiegać! WRESZCIE będziesz miał wśród nich prawdziwy wybór.
Podsumowując:

Otrzymasz dostęp do metody po sznurku do kłębka, czyli najskuteczniejszego procesu na doprowadzenie do randki po wzięciu kontaktu od dziewczyny, tak aby zminimalizować liczbę dziewczyn, które chcą się z Tobą spotkać po wymianie numerów.

Nauczysz się Jak Zmienić Swoje Podejście w Natychmiastową Randkę.

Uzyskasz poradnik, z którego dowiesz się w jaki sposób umówić się z dziewczyną na spotkanie po wymianie kontaktów (wraz z aż 10 przykładami pełnych rozmów po podejściu w formie screenów).

Opanujesz techniki wzmagania zaangażowania, dzięki czemu skończysz z sytuacjami, gdzie po wymianie kontaktów musisz pisać po sto wiadomości i prosić o uwagę. Dziewczyny same będą się o Ciebie starać.

Dostaniesz dostęp do Subtelnej Metody na Wprowadzenie Napięcia Seksualnego, dzięki czemu kobieta automatycznie będzie widziała Cię w roli potencjalnego partnera, a nie kolegi.

Oraz wiele innych...


POSTANOWIŁEM ZROBIĆ STWORZYŁEM NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNY KURS WSZECHCZASÓW O TYM, JAK POZNAWAĆ DZIEWCZYNY NA CO DZIEŃ, DLATEGO DODATKOWO OTRZYMASZ:

10 pełnych nagrań od podejścia do do wymiany kontaktów
Nagrania dostępne w pakiecie VIP.
img

GODZINNA RANDKA NAGRANA Z UKRYTEJ KAMERY
Nagranie dostępne w pakiecie VIP.
img

EKSKLUZYWNA SERIA ĆWICZEŃ "TRWAŁA WOLNOŚĆ EMOCJONALNA"
Nagrania dostępne w pakiecie VIP.
img

40 fragmentów nagrań z ukrytej kamery potwierdzających teorię
Nagrania dostępne w pakiecie zaawansowanym.
img

GWARANTUJĘ, ŻE PRZECHODZĄC PRZEZ PROCES, KTÓRY ZAPROJEKTOWAŁEM, ZDOBYWAJĄC WOLNOŚĆ EMOCJONALNĄ I PEWNOŚĆ SIEBIE ZAUWAŻYSZ, ŻE:
Więcej kobiet zacznie zwracać na Ciebie uwagę

Każdy dzień stanie się przygodą

Dziewczyny same zaczną o Ciebie zabiegać

Twoje życie seksualne przerodzi się w fascynującą przygodę

Zarówno faceci jak i kobiety będą chcieli być w Twoim otoczeniu

Będziesz miał poczucie jakbyś urodził się na nowo

KUP TERAZ

NIE MUSISZ UFAĆ MI NA SŁOWO, ZOBACZ CO MÓWIĄ O MNIE KLIENCI, KTÓRYCH NAUCZYŁEM JAK PODCHODZIĆ DO KOBIET I FLIRTOWAĆ Z NIMI NA CO DZIEŃ


ZOBACZ NAGRANIA PROMUJĄCE PODEJDŹ DO NIEJ


WYKORZYSTAJ SWÓJ POTENCJAŁ I STAŃ SIĘ FACETEM, KTÓRYM ZAWSZE CHCIAŁEŚ BYĆ
PODSTAWOWY

994PLN
 • Podejdź do niej - Teoria (35 nagrań, 8 modułów)
 • Ćwiczenia video - zwiększające atrakcyjność do zrobienia w domu oraz przy podejściu.


ZAAWANSOWANY

1394PLN
 • Wszystko z pakietu podstawowego
 • Zestaw ćwiczeń “Trwała Wolność Emocjonalna”
 • Prawie 40 fragmentów nagrań z ukrytej kamery potwierdzających teorię prezentowaną w materiale.
 • 30-minutowe wideo z nagraniami z ukrytej kamery “Jak podejść do dziewczyny w różnych okolicznościach”.
 • Dostęp do zamkniętej grupy na Faceboooku z możliwością analizy Twoich podejść
 • Sekcja grywalizacji, śledzenia Twoich postępów
 • BONUS: Analiza podejść uczestników programu mentoringowego


REKOMENDOWANY


VIP 2.0

1940PLN
 • Wszystko z pakietu zaawansowanego
 • Pełne nagranie z ukrytej kamery od podejścia do natychmiastowego wzięcia na kawę z zarejestrowaną randką.
 • Analiza Jak Umówić się na Spotkanie przez SMSy po podejściu wraz z przykładami.
 • 10 pełnych nagrań interakcji od podejścia do wymiany kontaktów.
 • Pełne nagranie z wykonywania ćwiczeń “Trwała Wolność Emocjonalna” przez osobę, która nigdy nie podchodziła.
 • Kompilacja moich "zlewek" (nieudanych podejść)
 • NOWY MODUŁ: SPRAW, BY TO ONA ZABIEGAŁA O CIEBIE (5 ANALIZ nagrań pełnych podejść z ukrytej kamery)
 • DWUGODZINNA ANALIZA OD PODEJŚCIA DO NATYCHMIASTOWEJ RANDKI Z DZIEWCZYNĄ
 • ANALIZA WIADOMOŚCI Z DZIEWCZYNĄ (PO KILKUSEKUNDOWEJ ROZMOWIE W DZIEŃ), KTÓRE DOPROWADZIŁY DO RANDKI MIMO POCZĄTKOWEJ NIECHĘCI Z JEJ STRONY

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Czym różni się Podejdź Do Niej 2.0 od Podejdź Do Niej?
Podejdź Do Niej 2.0 to dodatkowa zawartość pakietu VIP opublikowana ponad rok od premiery Podejdź Do Niej, w której znajdziesz 5 pełnych analiz podejść do kobiet, 2-godzinną analizę tzw. szybkiej randki i analizę rozmowy oraz wiadomości głosowych przez Messenger z dziewczyną po kilkusekundowym podejściu, w której umawiam się na randkę
CZY JEŻELI CZUJĘ PARAŻLIŻUJĄCY LĘK, TO KURS MI POMOŻE?
Jak najbardziej, kurs został zaprojektowany w taki sposób, by nawet osoby z paraliżującym lękiem były w stanie go okiełznać, a następnie skutecznie likwidować. W trakcie kursu zmienisz swoje przekonania, co już wpłynie znacząco na obniżenie lęku, a zestaw ćwiczeń w kursie “Trwała Wolność emocjonalna”, które zaczynają się od prostych misji, pozwoli Ci na zdobycie pewności siebie w praktyce.
CZY TEN KURS JEST DLA POCZĄTKUJĄCYCH?
Ten kurs dokładnie omawia od podstaw wszystkie aspekty potrzebne do tego, by zacząć podchodzić, nawet jeżeli masz duży lęk i nigdy wcześniej tego nie robiłeś. Nauczysz się również jak dokładnie podchodzić, by zwiększyć swoje szanse na pozytywne reakcje od kobiet, a także jak prowadzić rozmowę, która doprowadzi do tego, że kobiety będą się angażować.
CZY TEN KURS JEST DLA ZAAWANSOWANYCH?
W tym kursie mówię od A do Z nie tylko o tym, jak wykonywać normalne podejścia, ale również o tym, jak radzić sobie w szalonych sytuacjach, gdy np. dziewczyna idzie z mamą, koleżanką lub kolegą :) Myślę, że niezależnie od poziomu zaawansowania ten kurs odwróci Twoje spojrzenie na wiele spraw i pozwoli Ci wejść na dużo wyższy poziom.
KIEDY OTRZYMAM PRODUKT?
Produkt otrzymasz maksymalnie do 15 minut po zakupie na adres email, który podałeś przy złożeniu zamówienia. Jeżeli nie otrzymałeś produktu, to koniecznie skontaktuj się z nami przez formularz dostępny na stronie bądź napisz email na kontakt@atrakcyjnyfacet.pl
Czy po zakupie niższego pakietu Podejdź do Niej mogę przejść na wyższy?
Tak, wystarczy że napiszesz do nas na kontakt@atrakcyjnyfacet.pl. Ważne: jeżeli zanim się zdecydujesz na przejście ceny wzrosną, to będziesz musiał dopłacić do wyższej ceny.
Czy mogę zrezygnować z produktu po zakupie i uzyskać zwrot?
Odstąpienie od umowy zawartej na odległość dotyczy tylko produktów fizycznych. W przypadku uzyskania dostępu do produktów elektronicznych, takich jak kursy wideo czy ebooki, takie prawo nie przysługuje. Bardzo prosimy o przemyślane zakupy, jeśli jednak (wątpliwe!) zdarzy się, że będziesz rozczarowany zakupem, odezwij się proszę na kontakt@atrakcyjnyfacet.pl – wspólnie znajdziemy rozwiązanie i dołożymy starań, byś ostatecznie był zadowolony :)
KUP TERAZ

Skontaktuj się ze mną