Prowadzimy szkolenia od 8 lat, nieustannie usprawniając ten proces. Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która posiada trzech trenerów, więc podczas pracy z nami możesz wziąć od każdego z nas to, co najlepsze. Każdy z nas przeszedł drogę od zera do Atrakcyjnego Faceta, dzięki temu doskonale rozumiemy, jak to jest być w miejscu, w którym mimo najszczerszych chęci nie wychodzi Ci tak, jakbyś tego chciał.

Korzystając z naszego doświadczenia jesteśmy w stanie pokazać Ci, jaka jest najkrótsza droga do tego, byś stał się Atrakcyjnym Facetem, który spotyka się z kobietami, których w głębi siebie pragnie. Dowodem tego, jak skuteczni jesteśmy w tym, by zmieniać facetów w najbardziej atrakcyjną wersję siebie jest to, że nasz były kursant Adrian dzięki szkoleniu pokonał drogę od zera do trenera w naszej firmie - gdzie aktualnie pomaga innym powtórzyć proces przemiany w mężczyznę, o którego chcą zabiegać kobiety.

Jesteśmy również jedyną firmą, która gwarantuje, że na każdym szkoleniu zobaczysz, w jaki sposób poznajemy nieznajome dziewczyny. To sprawia, że na własne oczy widzisz, jak mogą wyglądać Twoje przyszłe relacje z kobietami.

Vincent

Vincent

Vincent kompletnie zmienił swoje życie i przeszedł drogę od zamkniętego w sobie, nieśmiałego chłopca w faceta, który nie ma problemów w relacjach z kobietami. Jego dewizą jest: zawsze możesz się zmienić i osiągnąć swój potencjał, jeśli masz w sobie determinację i potrafisz wykonywać mądre działanie. Od 2013 roku prowadzi szkolenia dla facetów, na których pomaga im osiągać wolność emocjonalną do życia na własnych zasadach.

Autor popularnego bloga v1ncent.pl; bestsellerowej książki Płonąc w atmosferze oraz produktów, które zmieniły życia niezliczonej ilości facetów: Zabierz Ją Do Domu oraz Bez Konkurencji. Były współpracownik CKM.

Adrian

Adrian

Adrian to były kursant Vincenta, który pojawił się na szkoleniu z serii Rewolucja Rzeczywistości we wrześniu 2018 roku. Przed szkoleniem podejmował samodzielne próby zwiększenia swojej atrakcyjności i doprowadzenia swoich relacji z kobietami do zadowalającego poziomu, ale wielokrotnie były to próby nieudane. Po kilkunastu miesiącach błądzenia we mgle Adrian zapisał się na szkolenie, które — można to stwierdzić bez przesady — zmieniło jego życie.

Dzięki swojemu ponadprzeciętnemu zaangażowaniu w rozwój podczas szkolenia i po nim Adrian stał się najszybciej rozwijającym się kursantem i w kilka miesięcy doszedł do poziomu, o którym nigdy mu się nie śniło. Niemal natychmiastowo zaczął dzielić się swoimi doświadczeniami jako asystent szkoleń z cyklu Rewolucja Rzeczywistości, a następnie jako pełnoprawny trener Atrakcyjnego Faceta. Prywatnie cyfrowy nomada, zapalony podróżnik i przedsiębiorca.

OSTATNIE FILMY

Instynktowne Uwodzenie