WYBIERZ ŚCIEŻKĘ SWOJEJ TRANSFORMACJI I ZACZNIJ PRZYCIĄGAĆ KOBIETY

3 DNI

Rewolucja Rzeczywistości

  • Praktyka poznawania kobiet i stawania się atrakcyjnym facetem
  • Nasz flagowy program szkoleniowy usprawniany od 2014 roku
  • Uzyskaj wolność emocjonalną do poznawania dziewczyn w Twoim typie, zawsze i wszędzie
4 MIESIĄCE

Program mentoringowy

  • Najbardziej skuteczny i kompleksowy program, dostępny tylko dla wybranych
  • Kilka miesięcy holistycznego rozwoju pod naszym okiem
  • Wypełnij formularz, aby dowiedzieć się więcej i dostać się do programu
CHWILOWO NIEDOSTĘPNE
3 DNI

Szkolenie Grupowe VIP

30 LUB 60 MINUT

Konsultacja online

  • Spotkanie online z trenerem w pełni poświęcone Tobie
  • Indywidualne podejście z zachowaniem prywatności
  • Okazja na rozwiązanie problemów, z którymi zmagasz się od dawna

TRANSFORMACJA
NASZYCH KLIENTÓW

Współpraca z Festem, Vincentem i Adrianem to przyjemność, a na szkoleniu panuje bardzo pozytywna, koleżeńska atmosfera. Trenerzy merytorycznie dostosowują się do każdego z uczestników i trafnie wychwytują wszystkie elementy do poprawy. Każdy z uczestników szkolenia może być na innym poziome rozwoju, ale nie stanowi to problemu dla trenerów, którzy dają wszystkim wartościowy, spersonalizowany feedback. Po szkoleniu zauważyłem zdecydowany wzrost pewności siebie. Obecnie mogę poznawać kobiety napotkane w dowolnym miejscu za dnia czy w klubie. Polecam szkolenie i nie wahałbym się z decyzją o udziale wiedząc jak ogromnie ono procentuje na przyszłość.

Błażej, 26 lat

Przed szkoleniem bałem się zagadać do jakiejkolwiek obcej dziewczyny, nie mówiąc już o prowadzeniu normalnej rozmowy czy zapytaniu o numer telefonu. Teraz bezstresowo podchodzę do kobiet, które mi się podobają. Po szkoleniu wróciłem do domu naładowany pozytywną energią, dostałem cenny feedback od trenerów, którego nikt inny by mi nie dał. Otrzymałem wartościową wiedzę i nabyłem unikatowe umiejętności. Dzięki temu zbliżyłem się do poznania atrakcyjnej i wartościowej kobiety.

Dawid, 27 lat

Dzięki szkoleniu dostałem potężnego kopniaka. Nie przyszedłem na szkolenie z ogromnymi brakami, ale w pewnym momencie swojego rozwoju straciłem wiarę, że można doszlifować swoje relacje z kobietami o z powodzeniem poznać spontanicznie dziewczynę w galerii czy na ulicy. Obawiałem się, że jest pewien szklany sufit, którego nie przeskoczę. Na szczęście wszystkie te wątpliwości zostały rozwiane na szkoleniu, gdzie wydarzyły się rzeczy, których kompletnie się nie spodziewałem i zostałem bardzo pozytywnie zaskoczony. Co ważne, Fest, Adrian i Vincent to bardzo fajni, ogarnięci faceci i bardzo spodobało mi się to, że to podejście wdrażają też do procesu poznawania kobiet

Maciek, 31 lat
Instynktowne Uwodzenie