NASZ KURS UWODZENIA DA CI UMIEJĘTNOŚCI, dzięki którym zaczniesz regularnie spotykać się ze ślicznymi dziewczynami w Twoim typie

Jakich efektów możesz się spodziewać po kursie uwodzenia:

TO NIE JEST ZWYKŁY KURS PODRYWU. Rewolucja Rzeczywistości to nasz flagowy kurs uwodzenia, który ma jeden cel - zmienić Cię w atrakcyjnego faceta. Nasz kurs uwodzenia usprawniamy od kilku lat — to wynik naszego 15-letniego doświadczenia w rozwijaniu się w relacjach z kobietami. To trzy niesamowicie intensywne dni, w trakcie których dokonujemy Twojej transformacji życiowej w tym zakresie (i innych obszarach mających dla Ciebie znaczenie). Sami znajdowaliśmy się kiedyś w miejscu, w którym nie mieliśmy kobiet, zmagaliśmy się z ogromnym lękiem i samotnością.

kiedyś nic nam nie wychodziło
i aż za dobrze wiemy, jakie to uczucie, gdy:

 
Z przygnębieniem obserwujesz szczęśliwe pary - mając poczucie, że ty nigdy nie będziesz miał bliskiej kobiety, która obdarzy cię czułością
 
Zostałeś odrzucony przez dziewczynę, na której Ci zależało i nie wiesz, co w relacji z nią mogłeś zrobić lepiej
 
Kobiety od zawsze traktowały Cię jak “przyjaciela”, a nie potencjalnego partnera
 
Widząc dziewczynę, która Ci się podoba ogarnia Cię paraliż i nie masz pojęcia, w jaki sposób ją zagadać
 
Znajomi wchodzą w szczęśliwe związki, podczas gdy Ty jesteś samotny
 
Nie masz pojęcia, jak flirtować z kobietami, jak z nimi rozmawiać i jak się zachowywać, by były one Tobą zainteresowane
 
Odnosisz sporadyczne sukcesy z dziewczynami, ale czujesz, że nie masz kontroli nad efektami i nie są one regularne
 
Nigdy nie wychodzi Ci z tymi dziewczynami, które najbardziej Ci się podobają
 
Wkładasz dużo wysiłku w swój rozwój, ale efekty nie są zadowalające
Po pewnym czasie powtarzane kłamstwo staje się prawdą, a wymienione przekonania wychodziły na powierzchnię skutkując paraliżem za każdym razem, gdy chcieliśmy odezwać się do atrakcyjnej kobiety...

BYLIŚMY JUŻ O KROK OD TEGO, BY UWIERZYĆ W NAJWIĘKSZE KŁAMSTWO: “ATRAKCYJNYM TRZEBA SIĘ URODZIĆ”

ZOBACZ, CO SIĘ WYDARZYŁO, GDY POWIEDZIELIŚMY RZECZYWISTOŚCI “SPRAWDZAM”:

Vincent

Adrian

TY TEŻ Nie Jesteś Skazany Na Przeciętne Życie Tylko Dlatego, Że Do Tej Pory Nie Wychodziło Ci z Dziewczynami

W CIĄGU 3 DNI KURSU UWODZENIA NAUCZYMY CIĘ:

JAK ZAINTERESOWAĆ SOBĄ DZIEWCZYNĘ

ROZMAWIAĆ NA LUZIE


BUDOWAĆ INTYMNE RELACJE

Staniesz się atrakcyjnym facetem

Nauczysz się, jak rozkochać w sobie kobietę
Kobiety zaczną się o Ciebie starać
Jeśli będziesz sam, to tylko z własnego wyboru
Śliczne dziewczyny zaczną zwracać na Ciebie uwagę

ZOBACZ PRZEMIANĘ PO NASZYM KURSIE UWODZENIA Z KOMPLETNEGO ZERA DO TRENERA RELACJI W 9 MIESIĘCY:

POZNAJ REWOLUCJĘ RZECZYWISTOŚCI, NASZ AUTORSKI KURS UWODZENIA

Dwóch Trenerów, Dwie Perspektywy

Kurs uwodzenia odbywa się w gronie 4 osób i jest prowadzony przez dwóch trenerów oraz jednego asystenta Atrakcyjnego Faceta. Podczas szkolenia pracujesz indywidualnie z każdym z instruktorów, dzięki czemu jesteś w stanie wziąć od każdego to, co najlepsze i poznać różne style uwodzenia. Przebywanie w odpowiednim środowisku do zmiany - wśród osób, które tak jak Ty chcą się zmienić - dodatkowo napędza Cię do tego, by dać z siebie wszystko. Po naszym kursie uwodzenia klienci pozostają w kontakcie, wymieniają się doświadczeniami i dalej wzajemnie wspierają. To najbardziej kompletny kurs pewności siebie dostępny na rynku.

OPINIE Z ANKIET POSZKOLENIOWYCH

W CIĄGU 3 DNI PRZEPROWADZIMY CIĘ PRZEZ SKUTECZNY, AUTORSKI SYSTEM, KTÓRY ZAWIERA NASTĘPUJĄCE ELEMENTY:

ZBUDOWANIe ODPOWIEDNIEGO NASTAWIENIA DO SZKOLENIA:

Przekażemy Ci jakie nastawienie do szkolenia mieli kursanci, którzy rozwijali się w najszybszym tempie. Wydzieliliśmy zestaw zasad, które pomogą Ci wyciągnąć z kursu uwodzenia jak najwięcej. Jest to szablon, który możesz zastosować do innych dziedzin życia, w których chciałbyś odnotować najlepsze możliwe efekty.

pracy nad twoimi przekonaniami:

Przekonania są kluczowe do tego, byś zmienił się na głębokim poziomie. Pracę zaczniemy od najważniejszych fundamentów, które stoją u podstaw Atrakcyjnego Faceta. Pozbędziesz się nieprzyjemnej presji, przez co wreszcie poczujesz się swobodnie w otoczeniu kobiet.

Następnie przeprowadzimy Cię przez proces zmiany Twoich przekonań, dzięki czemu uzyskasz ogromną motywację do działania i odpowiednie nastawienie do poznawania kobiet, które naturalnie Ci się podobają - po prostu są w Twoim typie.

podejścia trenerów

Prawdopodobnie już w ciągu pierwszej godziny szkolenia zobaczysz na własne oczy - z odległości metra - jak uwieść kobietę. Podczas całego kursu uwodzenia będziesz widział jak podchodzimy, rozmawiamy, wzbudzamy zainteresowanie i budujemy napięcie z najpiękniejszymi kobietami. Na tym etapie przede wszystkim uświadomisz sobie, że pójście z kobietą na randkę jak i cały proces uwodzenia może być niesamowicie ekscytujący i prosty. Zobaczysz także, jak reagujemy na ewentualną złą reakcję przy podejściu.

Człowiek bardzo mocno uczy się przez obserwację i modelowanie zachowań, dlatego jest to niesamowicie istotny aspekt tego szkolenia. Ta faza trwa przez całe trzy dni, już pomijając sam fakt demonstracji naszych podejść - my po prostu jesteśmy pasjonatami uwodzenia i ten sam płomień rozpalimy w Tobie.

Od 4 lat kursanci uzupełniają anonimowo ankietę po naszym zakończonym kursie uwodzenia. Nigdy nie zdarzyła się sytuacja w której kursant nie widziałby demonstracji na szkoleniu. Jesteśmy jedyną firmą na rynku, na której masz pewność tego, że zobaczysz nasze podejścia do kobiet podczas szkolenia.

PRAKTYKA Z TRENEREM:

Można dyskutować godzinami o uwodzeniu, ale to szkolenie opiera się przede wszystkim na praktyce i doświadczaniu – to odróżnia nas od typowych kursów pewności siebie. Dlatego opracowaliśmy system, który umożliwia naszym podopiecznym - nawet tym z ogromnym lękiem - na bardzo intensywne działanie. Miarą doświadczonego faceta nie jest to, ile lat zajmuje się uwodzeniem, tylko ile działania wykonuje podczas tego czasu. Jeśli będziesz miał 3 razy więcej praktyki, to nauczysz się 3 razy szybciej, to bardzo prosta matematyka.

Najprawdopodobniej podczas szkolenia zdobędziesz więcej doświadczenia niż przeciętny facet przez całe życie. Każdego dnia będziesz praktycznie pracował z trenerem - nie tylko obserwując demonstracje podejść do nieznajomych dziewczyn, ale przede wszystkim samemu zawierając nowe znajomości. Ta część szkolenia została zaprojektowana w ten sposób, żebyś był w stanie rozmawiać z nieznajomymi dziewczynami nawet jeśli w tym momencie wydaje Ci się to nierealne. Trener krok po kroku prowadzi Cię przez ten proces od strony mentalnej i praktycznej.

Po pierwsze, otrzymasz emocjonalne wsparcie oraz psychologiczne techniki na obniżenie lęku przed samym podejściem, dzięki czemu będziesz w stanie swobodnie poznawać dziewczyny, które Ci się podobają. Po drugie, trener podzieli się z Tobą praktycznymi wskazówkami na temat wszystkiego, co związane z podejściem do kobiety, którą mijasz w codziennej sytuacji - będziesz wiedział, co dokładnie powiedzieć oraz jak zachować się w konkretnych sytuacjach i etapach uwodzenia, by proces poznawania się był przyjemny dla obu stron i prowadził do wymiany kontaktów. Dowiesz się, jak skutecznie zainteresować sobą dziewczynę. Po samym podejściu natomiast otrzymasz obszerny feedback odnośnie tego, co w danej interakcji zrobiłeś dobrze, a nad czym powinieneś popracować - dzięki czemu z podejścia na podejście będziesz czuł się swobodniej, a Twoje rozmowy będą bardziej angażujące i skuteczne.

PRAKTYCZNA TEORIA:

Już dawno zauważyliśmy, że przedstawianie suchej teorii nie jest rozwiązaniem, które daje wymierne efekty, co niestety ma miejsce na wielu kursach pewności siebie i uwodzenia. To co wyróżnia nasze szkolenie, a jest brakującym elementem układanki, to przedstawianie wiedzy w praktyczny sposób, który pozwala na głębokie zrozumienie i łatwe wdrożenie w praktyce, dlatego:

1. Podczas wspólnej pracy przedstawimy Ci konkretną wiedzę na temat tego, co rzeczywiście działa i daje najszybsze efekty. Przy czym niesamowicie istotne jest dla nas to, byś zachował w tym wszystkim naturalność. Dzięki temu nie stracisz czasu na robienie rzeczy, które nie dość, że nie działają, to często sprawiają, że wypadasz w oczach dziewczyny na kogoś dziwnego (np. słabe teksty na podryw).

2. Opowiadamy historie z naszego uwodzenia, dzięki czemu na bazie realnych sytuacji zrozumiesz, jak przedstawione koncepty działają w prawdziwym życiu, w dynamicznym środowisku. To sprawi, że gdy sam będziesz w podobnej sytuacji, będziesz dokładnie wiedział, jak się zachować, jak zaintrygować kobietę.

3. Poza podejściami na żywo będziemy pokazywać Ci nagrania naszych podejść zarówno z dnia jak i nocy, co pozwoli Ci na dokładne zrozumienie tego, jak uwieść kobietę. Będziemy te podejścia omawiać zwracając szczególną uwagę na prezentację elementów, których nauczyłeś się danego dnia.

ĆWICZENIA:

Ćwiczenia to duża część naszych szkoleń. Zaprojektowaliśmy je w taki sposób, by:

1. Błyskawicznie pomogły Ci pokonać Twoje obawy np. strach przed pojawieniem się ciszy w interakcji, czy to że nie będziesz wiedział o co powiedzieć.

2. Wykształciły w Tobie realne i trwałe umiejętności, np. opowiadanie historii w taki sposób, by osoba, która Cię słucha była zaangażowana w to co mówisz; wzbudzanie emocji w interakcji (jak oczarować kobietę).

3. Przygotowały Cię do samodzielnego rozwoju po szkoleniu. Celem naszego kursu uwodzenia jest to byś świetnie radził sobie po nim, gdy nie będzie nas obok. Dlatego opracowaliśmy system, który skupia się na tym, by efekty tego szkolenia były trwałe.

Ćwiczenia, które będziesz wykonywał to efekt 5 lat nieustannego ulepszania naszych szkoleń i nie znalazły się one w programie z przypadku. Zostawiliśmy tylko te, które przynosiły największe efekty naszym klientom. To wspaniałe narzędzia, z których będziesz korzystał nie tylko w trakcie naszego kursu uwodzenia, ale też po nim. W opinii naszych byłych klientów, ćwiczenia są jednym z najciekawszych elementów Rewolucji Rzeczywistości i czymś, co pozwala zwielokrotnić efekty z kobietami już po zakończeniu kursu.

FEEDBACK - PRACA NAD NAJWAŻNIEJSZYMI ELEMENTAMI:

Często faceci nie wiedzą, dlaczego kobiety na różnych etapach uwodzenia mówią im “nie”, np. przy próbie wymiany kontaktu, czy przy zaproszeniu na kolejną randkę. Nasz kurs uwodzenia stanowi gwarancję tego, że przestaniesz tracić czas - uświadomimy Ci, nad czym dokładnie powinieneś pracować, by odnieść jak największe rezultaty. W trakcie szkolenia sprawdzamy, w jaki sposób wdrażasz przedstawioną przez nas wiedzę i korygujemy Twoje działania. Jest to ogromna przewaga szkolenia praktycznego, gdzie po wielowymiarowym przekazaniu Ci wiedzy, jesteśmy w stanie nadzorować, czy została przez Ciebie odpowiednio wdrożona w praktyce. Wiele osób w teorii wszystko rozumie, jednak w praktyce nieświadomie popełnia błędy - dlatego tak ważna jest nasza perspektywa oparta na 10-letnim doświadczeniu.

Przedstawiamy Ci idealne przekonania i nastawienie niezbędne do nauki prowadzenia rozmowy z kobietą

Przykładowy model pracy nad rozmową z kobietami:

wiedza

- ocena Twojego miejsca startowego i dopasowanie wiedzy pod Twój konkretny przypadek
- wyłożenie teorii
- przedstawienie teorii na przykładach (historie trenerów)
- analiza podejść z ukrytej kamery

ćwiczenia

- na pobudzanie emocji tj.: aktywne słuchanie, zwiększenie kreatywności w rozmowie, opowiadanie historii
- “na sucho” z innymi kursantami.
- “na sucho” przy stole z trenerem

praktyczne wdrożenie wiedzy

- demonstracje podejść trenerów na żywo
- Twoja praktyka z trenerem
- przekazywanie kolejnych porcji wiedzy po każdym Twoim podejściu
- informacja zwrotna trenerów na bazie naocznej obserwacji Twojego działania i słuchania podejść
- samodzielne ćwiczenia w praktyce z kobietami

ocena

- ocena wdrożenia wiedzy przez trenera
- poprawki
- zalecenia

W TEN SPOSÓB NAUCZYMY CIĘ:

Jak pozbyć się nieprzyjemnej presji i zdobyć wolność emocjonalną do robienia tego, na co masz ochotę. Uwodzenie w dzień stanie się dla Ciebie proste.
Co dokładnie napisać do dziewczyny, którą poznałeś, by z chętnie umówiła się z Tobą na randkę.
Jak po kilku minutach rozmowy w codziennej sytuacji skutecznie zaproponować dziewczynie przeniesienie się do kawiarni i przekuć zwykłe podejście w natychmiastową randkę
Dzień I
Jakie przekonania i nastawienie są najbardziej skuteczne i pozwolą Ci na zmianę w atrakcyjnego faceta w szybkim tempie.
Jak zaszczepić w sobie ogromną motywację do działania i odpowiednie nastawienie niezbędne do swobodnego poznawania kobiet.
Jak poprawić swoją prezencję, by kobiety lepiej na Ciebie reagowały
Jak za pomocą kilku psychologicznych metod znacznie obniżyć swój lęk przed zagadaniem nieznajomej dziewczyny i wykonać podejście - nawet, jeśli do tej pory nigdy Ci się to nie zdarzyło.
Jak podchodzić do kobiet w każdych warunkach, włączając w to np. sytuacje, gdy dziewczyna wchodzi do sklepu, jedzie autobusem, siedzi w kawiarni czy idzie w grupie, dzięki czemu przestaniesz odpuszczać okazje na poznanie fajnej dziewczyny tylko dlatego, że okoliczności nie są idealne.
Jak za pomocą prostych ćwiczeń wykorzystać swoje słabości do tego, by czerpać większą przyjemność z interakcji - na przykład przekuć “krępującą ciszę” w seksualne napięcie.
Jak wydobyć Twój potencjał, byś zaciekawiał sobą kobiety taki, jaki jesteś. Będziesz w stanie spontanicznie tworzyć zaskakujące teksty na podryw.
Jak budować poczucie wyjątkowości, dzięki czemu oboje będziecie mieli wrażenie, że znacie się od dawna, a interakcja w naturalny sposób nabierze szybkiego tempa.
Dzień II
Jak oczarować kobietę, być bardziej charyzmatycznym i generować pozytywną energię, by miała ochotę Cię słuchać.
Jak zaprezentować się nowo poznanej dziewczynie w atrakcyjny sposób, dzięki czemu będzie zaintrygowana i nabierze ochoty, by bliżej Cię poznać.
Jak uwieść kobietę słowami, wprowadzić do rozmowy seksualne tematy i stopniowo otwierać ją na Ciebie – jednocześnie porzucając słabe teksty na podryw.
Jak zaintrygować kobietę, rozmawiać w nieskończoność oraz generować ciekawe tematy w konwersacji, byś już nigdy nie musiał przejmować się tym, że między Tobą a dziewczyną zapadnie “niekomfortowa cisza”, a Ty nie będziesz wiedział,co powiedzieć.
Jak sprawić, by nowo poznana kobieta zaczęła się przy Tobie otwierać emocjonalnie - przez co staniesz się dla niej kimś więcej, niż tylko przypadkowym facetem. To recepta na to, jak rozkochać kobietę.
Jak prowadzić randki w taki sposób, by po zakończonym spotkaniu dziewczyna myślała o Tobie i nie mogła doczekać się kolejnej okazji, by z Tobą się zobaczyć.
Jak poczuć się pewnie w ciągu nocnych wyjść i skutecznie działać, rozumiejąc różnice między podchodzeniem do kobiet w klubach, a poznawaniem ich w codziennych sytuacjach.
Jak wyróżnić się na tle nudnych facetów i skutecznie pobudzać emocje dziewczyny w konwersacji, by miała ochotę ponownie się z Tobą zobaczyć.
Jak skutecznie działać w chaotycznych klubowych warunkach (np. hałas, tłok) i wykorzystać je do tego, by szybko skrócić z dziewczyną dystans i budować połączenie seksualne. Uwodzenie wzrokiem działa cuda, a Ty nauczysz się dokładnie jak to robić.
Jak w płynny, nienachalny sposób wprowadzić do interakcji napięcie seksualne, by dziewczyna postrzegała Cię jako potencjalnego partnera, a nie kolegę. Jak zainteresować sobą dziewczynę.
Dzień III
Jak uwieść kobietę dotykiem – większość facetów nie ma pojęcia o tej metodzie.
Jak wprowadzić do interakcji niewymuszony, naturalny dotyk, który nie tylko będzie komfortowy dla Ciebie i kobiety, ale naprowadzi Waszą relację na seksualne tory
Jak w naturalny sposób doprowadzić do pocałunku i przede wszystkim kiedy się na niego zdecydować, by nie było to dziwne i zbliżyło Was do siebie.
Jak przekazywać atrakcyjne fakty na temat Twojego życia w taki sposób, by dziewczyna zobaczyła w Tobie fajnego faceta i nie odebrała tego, jako chwalenie się.

W Ciągu Trzech Dni z Nami Poznasz Więcej Kobiet, Niż Przeciętny Facet Poznaje Przez Całe Życie

TRANSFORMACJA
NASZYCH KLIENTÓW

Współpraca z Festem, Vincentem i Adrianem to przyjemność, a na szkoleniu panuje bardzo pozytywna, koleżeńska atmosfera. Trenerzy merytorycznie dostosowują się do każdego z uczestników i trafnie wychwytują wszystkie elementy do poprawy. Każdy z uczestników szkolenia może być na innym poziome rozwoju, ale nie stanowi to problemu dla trenerów, którzy dają wszystkim wartościowy, spersonalizowany feedback. Po szkoleniu zauważyłem zdecydowany wzrost pewności siebie. Obecnie mogę poznawać kobiety napotkane w dowolnym miejscu za dnia czy w klubie. Polecam szkolenie i nie wahałbym się z decyzją o udziale wiedząc jak ogromnie ono procentuje na przyszłość.

Błażej, 26 lat

Przed szkoleniem bałem się zagadać do jakiejkolwiek obcej dziewczyny, nie mówiąc już o prowadzeniu normalnej rozmowy czy zapytaniu o numer telefonu. Teraz bezstresowo podchodzę do kobiet, które mi się podobają. Po szkoleniu wróciłem do domu naładowany pozytywną energią, dostałem cenny feedback od trenerów, którego nikt inny by mi nie dał. Otrzymałem wartościową wiedzę i nabyłem unikatowe umiejętności. Dzięki temu zbliżyłem się do poznania atrakcyjnej i wartościowej kobiety.

Dawid, 27 lat

Dzięki szkoleniu dostałem potężnego kopniaka. Nie przyszedłem na szkolenie z ogromnymi brakami, ale w pewnym momencie swojego rozwoju straciłem wiarę, że można doszlifować swoje relacje z kobietami o z powodzeniem poznać spontanicznie dziewczynę w galerii czy na ulicy. Obawiałem się, że jest pewien szklany sufit, którego nie przeskoczę. Na szczęście wszystkie te wątpliwości zostały rozwiane na szkoleniu, gdzie wydarzyły się rzeczy, których kompletnie się nie spodziewałem i zostałem bardzo pozytywnie zaskoczony. Co ważne, Fest, Adrian i Vincent to bardzo fajni, ogarnięci faceci i bardzo spodobało mi się to, że to podejście wdrażają też do procesu poznawania kobiet

Maciek, 31 lat

Jak wygląda proces zapisu na nasz kurs uwodzenia?

Wystarczy, że zgłosisz swoją chęć wzięcia udziału w szkoleniu przez formularz dostępny na dole tej strony bądź napiszesz na kontakt@atrakcyjnyfacet.pl. Odeślemy Ci wtedy informacje ze wszystkimi szczegółami logistycznymi szkolenia.

Po opłaceniu szkolenia otrzymasz od nas email wraz z ankietą, która pozwoli nam na wstępne określenie Twojego poziomu.

Umawiamy się również na 30-minutową konsultację przed szkoleniową podczas której zapoznamy się - będziesz miał okazję usłyszeć, że jesteśmy normalnymi ludźmi, którzy nie budują sztucznej bariery "mistrz-uczeń". Odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące samego szkolenia oraz wspólnie przeanalizujemy odpowiedzi z ankiety. Dowiemy się z czym masz największe problemy oraz w jaki sposób do tej pory nad nimi pracowałeś, dzięki czemu wyznaczymy najlepszą strategię ich rozwiązania.


Poznamy Twoje oczekiwania i wspólnie ustalimy główny cel, który będziemy realizować na szkoleniu. Wyznaczenie konkretnego, mierzalnego i zależnego od Ciebie celu sprawi, że nasza praca na szkoleniu będzie konkretna i przede wszystkim skuteczna.

Zaproponujemy ćwiczenia, które możesz wykonać jeszcze przed samym szkoleniem. Niektóre niedociągnięcia można bardzo łatwo naprawić wykonując pracę w domu. Dzięki temu na szkoleniu będziemy mogli się skupić na najważniejszym aspekcie - poznawaniu kobiet.

Na tydzień przed szkoleniem dostaniesz na adres email pełne informacje logistyczne dotyczące szkolenia - nasze numery telefonów, dokładne miejsce apartamentu oraz najważniejsze wskazówki.

Przed szkoleniem jesteśmy do dyspozycji poprzez nasz adres emailowy. Dokładamy wszelkich starań, by odpisywać w ciągu 24h.

Przed szkoleniem w ogóle nie potrafiłem sobie nawet wyobrazić tego, że jakaś atrakcyjna kobieta zaczepiona w ciągu dnia będzie chciała ze mną rozmawiać. Obawiałem się, będę dostawał same zlewki i że to mnie zdemotywuje. Na szczęście szkolenie pokazało mi, że poznanie atrakcyjnej kobiety w ciągu dnia jest bardzo proste i przyjemne oraz że mogę mieć w końcu wybór wśród kobiet.

Karol, 31 lat

Po Szkoleniu NIE Zostajesz Sam.
Poznaj Najbardziej Rozbudowany Pakiet Wsparcia Poszkoleniowego Na Rynku

Prawdziwe wyzwanie zaczyna się dopiero po szkoleniu, gdy zostajesz sam.
Dlatego jesteśmy jedyną firmą na rynku, która oferuje tak rozbudowany system wsparcia poszkoleniowego.


DLACZEGO NASZ KURS UWODZENIA?

ATRAKCYJNY
FACET

VS

KONKURENCJA

Gwarancja demonstracji trenerów. Na własne oczy zobaczysz, jak to, czego uczymy działa w praktyce z najładniejszymi, nieznajomymi dziewczynami.
Brak demonstracji i wymówki pt “ja nie jestem od pokazywania tylko od uczenia”, “to ty jesteś na szkoleniu, a nie ja”, “ja już się w swoim życiu napodchodziłem”
Praca z trzema doświadczonymi trenerami, trzy style uwodzenia, trzy perspektywy na Twój rozwój.
Praca z jednym trenerem, zazwyczaj mało kompetentnym, który sam nie ma doświadczenia w relacjach z kobietami.
Przemyślany plan szkolenia oparty na 10 latach doświadczenia, żaden element szkolenia nie jest przypadkowy.
Wolna amerykanka pt “mówię to, co ślina na język mi przyniesie, nawet jeśli podaję sprzeczne informacje”.
Usprawnianie szkoleń na bazie ankiet poszkoleniowych, każde kolejne szkolenie jest lepsze od poprzedniego.
Brak jakiejkolwiek pracy nad szkoleniem, podejście w stylu “złapać klienta, a później przeżyć szkolenie”.
Sprawdzona wiedza przetestowana setki razy w praktyce.
Wiedza zaczerpnięta z książek uwodzenia, często od pseudoekspertów.
Zapewnienie grupy rozwoju po szkoleniu, kontakt do byłych klientów
Po szkoleniu zostajesz na lodzie, wracasz do starego życia, starych znajomych - i dobrze znanych problemów z kobietami
Obiecujemy tylko to, co jesteśmy w stanie spełnić. Wywiązujemy się z obietnic.
Podejście polityka - obiecaj jak najwięcej, by ktoś “się złapał w sidła”, a później się wykręcaj.
Głęboka praca przy użyciu wiedzy z zakresu psychologii, która jest dobrze udokumentowana i przebadana
Praca na płytkim poziomie, przekazywanie wątpliwej jakości wiedzy, która częściej szkodzi klientowi, niż pomaga.
Kurs uwodzenia zaprojektowany w taki sposób, byś był w stanie po nim samodzielnie się rozwijać i rozwiązywać problemy, które możesz spotkać na swojej drodze
Kurs uwodzenia nastawiony na “wypychanie” klienta do dziewczyn, gdzie po zakończonej pracy trener znika, a Ty nie masz bodźca do samodzielnego działania.

Jesteśmy firmą, która w najbardziej profesjonalny sposób podchodzi do Twojej zmiany. Idealnym przykładem jest to, że jednym z trenerów Atrakcyjnego Faceta jest Adrian, który 12 miesięcy wcześniej był uczestnikiem Rewolucji Rzeczywistości

FAQ

Czy mieszkanie zawarte jest w cenie szkolenia?

Tak. Nie musisz przejmować się noclegiem ani dodatkowymi opłatami – w cenie szkolenia zapewniamy kursantom komfortowy, osobny apartament. Dzięki temu nie tylko dobrze wypoczniesz pomiędzy kolejnymi częściami szkolenia, ale także zintegrujesz się pozostałymi uczestnikami.

Czy mogę przyjść na szkolenie jeśli kompletnie nie radzę sobie w relacjach z kobietami?

Naturalnie duża część naszych klientów to osoby o niewielkich umiejętnościach budowania relacji z kobietami. Na naszych szkoleniach panuje atmosfera pełnego zrozumienia, wsparcia i zaangażowania w Twoją sytuację – nieważne z jakiego poziomu startujesz. Zanim dojdzie do szkolenia staramy się możliwie najlepiej poznać Ciebie i Twoją historię poprzez maile, ankietę i konsultację przedszkoleniową. Pozwala to nam zweryfikować Twój poziom i przygotować nam siebie oraz Ciebie do współpracy.

Czy szkolenie jest tylko dla osób początkujących?

Szkolenie przeznaczone jest zarówno dla osób początkujących, jak i tych już doświadczonych w mniejszym lub większym stopniu. Jako eksperci dzielimy się wiedzą także z osobami o wysokich umiejętnościach, pragnących dokonać usprawnień i wynieść relacje z kobietami na jeszcze wyższy poziom.

Czy można się z Wami skontaktować po szkoleniu?

Oczywiście – po zakończeniu szkolenia pozostajemy w stałym kontakcie. Wszyscy kursanci otrzymują od nas także dostęp do tajnej, ekskluzywnej grupy, gdzie mogą zadawać nam pytania i dzielić się wzajemnie doświadczeniami.

Czy mogę liczyć na długotrwałe efekty po szkoleniu?

Głównym celem szkolenia jest zapewnienie Ci najlepszych możliwości na osiągnięcie długotrwałych efektów. W ciągu pięciu dni naprowadzimy Cię na odpowiednie tory i przekażemy najlepsze narzędzia do długoterminowego rozwoju.

Ile osób bierze udział w szkoleniu?

W Rewolucji Rzeczywistości bierze udział czterech kursantów, dwóch trenerów.

Czy kurs uwodzenia jest dla Ciebie?

Jeśli zadajesz sobie pytanie, to prawdopodobnie odpowiedź brzmi – tak. Nic magicznie, samo z siebie się w Twoim życiu nie zmieni. Jeśli do tej pory nie miałeś takich efektów z dziewczynami, jakich byś oczekiwał, to jeśli nie dokonasz drastycznych zmian w swoim działaniu, osobowości oraz sposobie komunikacji z płcią przeciwną, to niestety będziesz otrzymywał ten sam wynik, co do tej pory. A to właśnie ten wynik sprowadził Cię na stronę naszego szkolenia, prawda? :) 

Co jeszcze zmieni się po tym kursie uwodzenia?

Staniesz się bardziej asertywny, pewny siebie, ekspresyjny i wyrazisty. Poczucie sprawczości w kontaktach z kobietami przeniesie się bezpośrednio na to, jak radzisz sobie w codziennym życiu, z ludźmi ogółem. 

Co Ci da ten kurs uwodzenia?

Obniżony lęk przed zagadaniem kobiety w Twoim typie, umiejętność poznawania dziewczyn w codziennych sytuacjach (nawet, jeśli do tej pory tego nie robiłeś lub robiłeś, ale z marnym skutkiem). Do tego nauczymy Cię, jak emocjonalnie rozmawiać z kobietami, by były zainteresowane dalszym rozwojem relacji i świetnie bawiły się w Twoim towarzystwie. Dowiesz się także, jak pisać, by skutecznie umówić randkę oraz co dokładnie na niej robić, by nie skończyła się ciszą ze strony dziewczyny lub słynnym (i bolesnym) “zostańmy przyjaciółmi”.

Dlaczego warto skorzystać z kursu uwodzenia?

Jest to najszybsza droga do ogarnięcia tej sfery życia i wniesienia jej na satysfakcjonujący poziom. Jeśli masz dość marnowania czasu, to takie szkolenie jest niemalże teleportem, drogą na skróty – gdzie oszczędzasz sobie całych lat błądzenia po omacku i popełniania banalnych błędów.

Owszem, możesz rozwijać się na własną rękę, czy oglądając nasze filmy na YouTube, wybierając dłuższą ścieżkę – nic nie zastąpi jednak kontaktu twarzą w twarz z ekspertami w tej dziedzinie, gdzie będziemy mogli całą teorię odnieść do Twojego konkretnego przypadku. Czym innym jest przyswajanie materiałów w domowym zaciszu, a czym innym widzieć nas w akcji, gdzie podchodzimy przy Tobie do nieznajomych kobiet, rozpracowujemy Twoje największe kompleksy i lęki, motywujemy do działania, zarażamy pozytywnością czy dajemy celowany feedback po Twoim każdym podejściu. Przez trzy dni przesiąkasz naszym skutecznym nastawieniem nie tylko do kobiet i relacji, ale do życia ogółem.

Kurs uwodzenia cena

Jeśli chciałbyś poznać cenę kursu – napisz na naszego maila kontakt@atrakcyjnyfacet.pl lub skorzystaj z kalendarza, by wysłać zapytanie odnoszące się do konkretnego terminu naszego szkolenia.

Kurs uwodzenia – co warto wiedzieć?

To szkolenie to nie nasze “widzimisię”. Jesteśmy pasjonatami rozwoju osobistego i psychologii, a wszystkie koncepty, jakich nauczamy zostały wielokrotnie przetestowane na naszych indywidualnych przypadkach, a następnie setki, tysiące razy z klientami, z którymi pracowaliśmy na szkoleniach. Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy wiedzę do Twojego obecnego poziomu, problemów, potrzeb oraz kobiet, jakimi jesteś zainteresowany. Unikamy zero-jedynkowego podejścia do tematyki rozwoju z kobietami i jesteśmy zwolennikami niuansów, odcieni szarości. Kochamy schodzić głęboko we wszystkie zagadnienia i docierać do prawdy. Nie interesuje nas, by “mieć rację” tylko dotrzeć do tego, jak wygląda rzeczywistość – bo jedynie takie nastawienie daje w życiu powtarzalne efekty. Dzięki takiemu nastawieniu jesteśmy w stanie odstawić ego na bok. Wciąż się edukujemy i usprawniamy nasze kursy zbierając ankiety zadowolenia po każdej z edycji.

<< 1 >>


Poznaj najważniejsze reguły rządzące światem relacji damsko-męskich, o których nikt ci nigdy nie powiedział i zacznij spotykać się ze ślicznymi dziewczynami w twoim typie

Instynktowne Uwodzenie