Relacje damsko-męskie | warte uwagi

Dobrze wiem, jak to jest próbować swoich sił w poznawaniu kobiet przez internet i… raz za razem uderzać głową w ścianę. Zadawać sobie bez końca pytanie: „jak zacząć rozmowę na Tinderze, by dziewczyny odpisywały?”. Moje początki z poznawaniem dziewczyn w ten sposób to ekstremalnie mało par (nawet, jeśli jakieś się trafiały to z dziewczynami poniżej moich oczekiwań), konwersacje urywające się po pierwszej wiadomości i zero randek.

W pewnym momencie doszedłem do wniosku, że to po prostu nie dla mnie. Nie wyglądam jak model Calvin Kleina, wmówiłem więc sobie, że poznawanie fajnych dziewczyn na aplikacjach typu Tinder jest w zasięgu facetów, którzy wylosowali odpowiednią twarz w loterii genów. Na pytanie: „jak znaleźć dziewczynę na Tinderze?” odpowiadałem w myślach: nie być mną.

W tamtym okresie nie zdawałem sobie sprawy z kilku ważnych rzeczy:
1. Moje profilowe zdjęcia nie były złe… były TRAGICZNE
2. Zamiast opisu zostawiłem puste miejsce (!)
3. Wysyłałem do dziewczyn BYLE CO, nieprzemyślane wiadomości, pisane pod wpływem emocji
4. Gdy już udawało mi się nawiązać rozmowę z jakąś dziewczyną, bez końca tkwiłem z nią na Tinder/Badoo, aż kontakt w końcu się urywał.

Długo mi zajęło, by uświadomić sobie, że przez ten cały czas próbowałem uparcie przebić głową ścianę. Z kolei, gdy nadszedł moment olśnienia, drugie tyle zajęło mi wypracowanie skutecznych metod działania na aplikacjach randkowych, które doprowadziły do tego, że regularnie spotykam się ze świetnymi dziewczynami poznanymi przez internet.

Nie chciałbym, byś musiał przechodzić przez to, co ja. Postanowiłem więc, że w tym poradniku zdradzę Ci, co możesz zrobić by NATYCHMIAST poprawić swoje wyniki na aplikacjach randkowych. To Twoja magiczna pigułka i droga na skróty – nie dziękuj, tylko czytaj i bierz się do roboty.

Odbierz darmowe wideo z przykładami jak pobudzać emocje dziewczyn przez Internet  Nie jesteś brzydki. Twoje zdjęcia są

   

  Większość facetów nie ma zielonego pojęcia na temat odpowiedniego dobrania zdjęć na profil randkowy. Porównaj te dwa zdjęcia:

  jak zacząć rozmowę na Tinderze

   

  Na obu jestem ja. Wyglądam tak samo, co więcej jestem nawet podobnie ubrany. Widzisz różnicę? Ze zdjęciem nr 1 miałem zerową skuteczność na aplikacjach randkowych. Ze zdjęciem nr 2 ilość moich par z atrakcyjnymi kobietami wystrzeliła pod sufit. Wyglądając IDENTYCZNIE na dwóch różnych fotkach możesz wyjść jako ktoś zupełnie nieatrakcyjny lub wręcz przeciwnie. 

  Jest tyle błędów, jakie faceci popełniają, robiąc sobie zdjęcie…

  Wejdź na moment w skórę kobiety i zobacz, jak z jej perspektywy wygląda “swipowanie” profili mężczyzn:

  Jak znaleźć dziewczynę na tinderze

  Zapamiętaj raz, na zawsze:

  NIGDY nie wrzucaj na swój profil “selfie”

  Zdjęcia, które sam sobie robisz z ręki wyglądają źle. Zniekształcają twarz, wyglądają amatorsko. Udało mi się nawet znaleźć badania, które potwierdzają, że kobiety oceniają w kontekście atrakcyjności znacznie słabiej facetów, którzy wrzucają na profile randkowe „selfie”. Dlatego poproś o pomoc kolegę lub przejdź się na sesję fotograficzną. Włóż trochę wysiłku w swoje zdjęcia, wiedząc, że Twoja konkurencja (99% facetów na Tinder) jest leniwa, nie przykłada żadnej uwagi do projektowania swojego profilu – możesz więc bardzo łatwo się wyróżnić.

  NIGDY nie wrzucaj zdjęć bez koszulki

  Nikogo nie interesuje Twoja naga klata, a wrzucając ją na portal randkowy:

  – Wrzucasz sam siebie w szerokie grono facetów, którzy prezentują swoje półnagie fotki na portalach randkowych (mała podpowiedź: dziewczyny się tym nie jarają i uważają, że jest to żałosne).
  – Wysyłasz sygnał, że jesteś zakochanym w sobie narcyzem (kolejna podpowiedź: nikt nie lubi ludzi, którzy są zafiksowani na swoim punkcie)
  – Jasno dajesz do zrozumienia, że nie masz wyczucia i dobrego smaku (finalna podpowiedź: Ty wiesz, co).

  NIGDY nie wrzucaj zdjęć wykonanych w lustrze (tym bardziej w kiblu)

  Nic tak nie zabija zainteresowania, niż samojebki robione w publicznej toalecie. Jest to groteskowe i niesmaczne. W dodatku robi tak bardzo dużo facetów. Ty bądź mądrzejszy od nich i powstrzymaj impuls, by wyciągnąć telefon z kieszeni i strzelić sobie zdjęcie z upaćkanym lustrem.

  NIGDY nie używaj zdjęć, na których masz minę mordercy

  Na portalach randkowych mamy bardzo ograniczony potencjał w kontekście oceny drugiej osoby. Zdjęcia i opis, to wszystko. Dziewczyna na bazie tych skrawków informacji musi podjąć decyzję, czy wejść z Tobą w konwersację. Nie ułatwiaj jej więc decyzji, by przesunąć Cię w prawo za pomocą grobowej miny. Zdjęcia są po to, byś się na nich uśmiechał, wysyłał jasny sygnał, że jesteś pozytywną, otwartą i przyjazną osobą – takich ludzi wszyscy chcemy w naszym otoczeniu. Jeśli prezentujesz się jak ponurak lub seryjny gwałciciel to przykro mi, ale dziewczyna intuicyjnie przesunie Cię w prawo. Nawet, jeśli nie lubisz swojego uśmiechu, dziewczyny go docenią – zaufaj mi i zrób parę testów.

  NIGDY nie używaj fotek typu “close-up”, gdzie Twoja twarz jest bardzo blisko obiektywu

  Badania potwierdzają, że taka praktyka budzi w dziewczynach dyskomfort. Pilnuj, by na fotce było widać trochę więcej Ciebie.

  NIGDY nie korzystaj ze zdjęć zrobionych za pomocą ziemniaka – zadbaj o jakość i post-produkcję zdjęcia w jakimś programie 🙂

  Jeśli już robisz sobie fotki na portal randkowy, zrób to dobrze. Mam na myśli dobry aparat (może być nawet taki w telefonie, jeśli robi dobrej jakości zdjęcia), fajne oświetlenie i przede wszystkim korekcję kolorów w jakimś programie do edycji. Większość mężczyzn wrzuca w internet niechlujne zdjęcia i dziwi się, że nie ma efektów. Nie chodzi o to, byś nad jedną fotką siedział 5 tygodni, ale byś przyłożył się do tego, by było ono miłe dla oka. Jako ludzie intuicyjnie lubimy wszystko, co ładne i estetyczne. Wykorzystaj to na swoją korzyść. Niech kolory na zdjęciu będą żywe, sam kadr ostry, a Ty uśmiechaj się i prezentuj najlepszą wersję siebie.

  Dziewczyny CZYTAJĄ opis Twojego profilu!

  Badania pokazują, że 65% dziewczyn czyta opis profilu faceta, zanim zdecyduje, czy przesunąć go w lewo, czy w prawo. Teraz zastanów się, jak wygląda Twój opis na Tinder. Prawdopodobnie jest pusty lub wpisałeś tam przypadkowe głupoty. Opis to miejsce, w którym możesz dać dziewczynie mały przedsmak tego, kim jesteś. Wykorzystaj to na swoją korzyść. Zamiast zastanawiać się bez końca, jak znaleźć dziewczynę na Tinderze, skup się na tym, by dobrze zareklamować swoją osobę. Bądź pożądanym towarem.

  Przy okazji – przeprowadzono eksperyment, z którego wynika, że posiadanie JAKIEGOKOLWIEK opisu profilu zwiększa 4-krotnie (!!!) liczbę par na aplikacjach randkowych.

  Mam nadzieję, że da Ci to do myślenia.

  Teraz pojawia się pytanie: jak powinien wyglądać dobry opis na Tindera?

  Bądź konkretny

  Tworząc opis profilu warto pamiętać o tym, by nie wyjść na kogoś, kto „chce za mocno”. Niech Twój opis będzie zwięzły. Nie pisz rozprawek i elaboratów. Zamknij opis w kilku zdaniach.

  Nie chwal się

  Faceci na Tinder mają tendencję do przechwalania się. Sugerują, że są rozchwytywani przez dziewczyny i że to one się o nich starają w nadziei, że zrobi to wrażenie na potencjalnej partnerce. Niestety najczęstsza reakcja, jaką uzyskują to przerwrócenie oczami i przesunięcie w prawo. Nie informuj, ile zarabiasz, jak długie posiadasz przyrodzenie, ani czym jeździsz. Bądź normalny.

  Nie obniżaj swojej wartości

  Nie spowiadaj się z faktu, że ostatni raz na randce byłeś 5 lat temu i że jesteś taki samotny. Nikogo Twoje problemy nie interesują, a będąc tak szczerym sprawisz jedynie, że odepchniesz od siebie potencjalne kandydatki. Ludzie szukają w innych pozytywności i oderwania od własnych problemów. Niech Twój opis będzie więc lekki i nienasączony Twoimi osobistymi dramatami.

  Nie pisz wprost, że szukasz seksu (!!!)

  Pisanie prosto z mostu, że interesuje Cię tylko seks odgoni od Ciebie kobiety skuteczniej, niż OFF odgania komary. Nawet, jeśli kobieta również szuka niezobowiązującej przygody, nie chce ona, by było to tak bezpośrednie i oczywiste. Z drugiej strony, pisanie „szukam tu seksu” pokazuje, że masz bardzo małe obycie z kobietami i nikłe wyczucie towarzyskie. Każdy dorosły człowiek wie, że seks jest naturalną częścią składową sytuacji, w której dwie osoby się lubią i są sobą zainteresowane. Po co więc o tym pisać wprost, jeśli jest to skutek uboczny fajnie rozwijającej się relacji?

  Poniżej wklejam Ci przykład poprawnego opisu na Tinder:

  „Przed końcem świata cały dostępny czas poświęcałem podróżom i rozwijaniu dwóch działalności. Teraz najdalej chodzę do Żabki, ale przynajmniej nie mam jet-laga 🙂
  Nie wiem co to ONS, FBW, RTV, AGD”

   

  Teraz zobaczmy, dlaczego ten opis jest ok:
  1. Pokazuje w nienachalny sposób, że facet ma ciekawe życie (podróżuje) i jest zaradny (prowadzi dwie firmy). Jednocześnie nie jest to chwalenie się wprost „mam dużo pieniędzy i zwiedzam świat”.
  2. Zawiera element humorystyczny, jednocześnie odcina się od napalonych facetów, którzy proponują wprost dziewczynom układy na zasadzie „ONS” (One night stand – jednonocna przygoda) oraz „FBW” (Friends with benefits – układ oparty na seksie).

  Jak zacząć rozmowę na Tinderze?

  Zobacz, co do dziewczyn piszą faceci:

  Jak zacząć rozmowę na tinderze

  Jak zacząć rozmowę na tinderze

  Jak zacząć rozmowę na tinderze

  A teraz zastanów się, czy kiedykolwiek pisałeś coś podobnego. Wiedząc, jak zachowuje się Twoja konkurencja możesz w łatwy sposób się wyróżnić… po prostu będąc NORMALNYM! Nie podlizuj się i nie płaszcz przed dziewczyną. Nie popełniaj błędów ortograficznych i składniowych. Już samo to zostawi Twoją konkurencję daleko w tyle. Dopiero wtedy zastanów się, co napisać do dziewczyny w pierwszej wiadomości.

  Poniżej możesz obejrzeć nasz mały eksperyment, który nazwaliśmy “Projekt Jessica”. Założyliśmy fake profil dziewczyny i… uważnie obserwowaliśmy, jak zachowują się mężczyźni. Efekt eksperymentu rozłoży Cię na łopatki:

  https://www.youtube.com/watch?v=nOQzwHWfpSU

  Gdy kolejnym razem nie będziesz wiedział, jak zacząć rozmowę na Tinderze, zapytaj sam siebie, co chciałbyś przeczytać na tym portalu, gdybyś był dziewczyną (biorąc pod uwagę wnioski z nagrania powyżej).

   

  Nie siedź w nieskończoność na Tinder!

  Jeśli poznałbyś dziewczynę w prawdziwym życiu i miał do wyboru:
  1. Rozmawiać z nią w głośnym klubie, w którym non stop odciągają ją koleżanki i podchodzą do niej przy Tobie inni faceci.
  2. Rozmawiać z nią na osobności w Twoim mieszkaniu lub cichym barze.

  Co byś wybrał?

  Najprawdopodobniej chciałbyś, by nic nie rozpraszało uwagi dziewczyny, byście mogli się oboje skupić na spokojnym prowadzeniu konwersacji, poznawaniu się.

  Dlaczego więc non-stop piszesz z nią na Tinder? W miejscu, gdzie oprócz Ciebie pisze do niej setka innych facetów i wyskakują powiadomienia o nowych parach? 🙂

  Dużo rozsądniej jest jak najszybciej eksmitować się z tej apki na Whatsapp, Messenger czy Instagram.

  Powyższe porady sprawią, że zaczniesz odnosić lepsze rezultaty na aplikacjach randkowych. Sam wiem natomiast, że czasem mimo wykonania wszystkich kroków w odpowiedni sposób, kontakt z poznaną dziewczyną się urywa. 

  Dlatego też, przygotowałem dla Ciebie DARMOWY fragment mojego kursu o poznawaniu dziewczyn online “Bez Konkurencji” (to poradnik w formie wideo, w którym znajdziesz masę przykładów tego, co napisać do dziewczyny w pierwszej wiadomości, jak zbudować atrakcyjny profil, przenieść się na inną aplikację i szybko oraz skutecznie umówić spotkanie w prawdziwym życiu). Wystarczy, że w poniższej formatce wpiszesz swojego maila i otrzymasz w zamian nabite konkretami wideo, w którym nauczę Cię (na prawdziwych przykładach – zobaczysz i usłyszysz prawdziwe reakcje kobiet!):

  1. Jaka jest ABSURDALNIE skuteczna metoda na to, by “reanimować” relację z dziewczyną, która Cię olała i przestała odpisywać?
  2. Jak za pomocą banalnej funkcji (której nie używa prawie żaden facet) aplikacji takich, jak: Messneger, WhatsApp, Instagram wywołać w dziewczynie tak wielkie emocje, jakich jeszcze nigdy nie doświadczyła pisząc z facetem przez internet?
  3. Jak sprawić, by dziewczyna zaangażowała się w relację z Tobą i zaczęła się o Ciebie starać? Nie męczy Cię już dynamika, w której to zawsze Ty jesteś “proszącą” stroną?
  4. A to wszystko poparte PRZYKŁADAMI z prawdziwych rozmów oraz reakcjami kobiet 🙂

  Odbierz darmowe wideo z przykładami jak pobudzać emocje dziewczyn przez Internet


   Avatar
   Opublikowane przez Vincent
   12 maja 2021
   Instynktowne Uwodzenie