najlepsze teksty na podryw
Relacje damsko-męskie

Jeżeli myślisz, że teksty na podryw są już niemodne, to jesteś w błędzie. Wielu facetów wciąż myśl, że to dobra opcja na zagadanie do dziewczyny, o czym świadczy 50 tysięcy zapytań miesięcznie w wyszukiwarce Google. Sęk w tym, że droczenie się z dziewczyną, próba błyskotliwego zagajenia i udawanie kogoś, kim się nie jest, to gwarancja niepowodzenia. Dlaczego? Liczy się wyrażenie intencji i szczerość. I być może właśnie to jest najtrudniejsze. W tym tekście dowiesz się, jak flirtować z dziewczyną, by było jej naprawdę miło.

Jakie fajne teksty na podryw?

Wspominaliśmy już we wstępie, że w pierwszym kontakcie liczy się twoja autentyczność. Mówiąc najprościej: bycie sobą jest zawsze w cenie i ma szansę zainteresować dziewczynę. Szczerość, naturalność popłaca, bo przecież zamienianie się w kogoś innego przy osobie, która ci się podoba, na pewno nie zadziała. Druga strona nie polubi nas za to, że udajemy, a tym bardziej za to, że przychodzimy coś dostać, nie jesteśmy bezinteresowni. Głupie teksty na podryw nie tylko irytują, ale świadczą też o tym, że nie potrafisz pokazać swojej osobowości, a Twoje intencje nie są szczere. To może działać wręcz odpychająco, podobnie, jak droczenie się, czy wyuczone, oklepane frazesy, które słyszy się najczęściej w dowcipach.

fajne teksty na podryw

Naturalne teksty na podryw – słuchaj siebie

Chcąc skutecznie zagadać do dziewczyny, nie musisz silić się na wielką (przesadzoną) oryginalność. Czasem warto powiedzieć to, co masz w głowie. Taki „otwieracz“, całkiem zwyczajny, pozwoli drugiej stronie dostrzec autentyczność. Przykład? Jeżeli jesteś zmęczony, wspomnij o tym. Jeżeli miałeś obawy, czy się odezwać – daj jej o tym znać. Postaw na kreatywność, która jest naturalna, Twoja, niewymuszona. Spontaniczne myśli, o ile nie ranią drugiej strony i nie wprawiają w poczucie zażenowania lub przykrości, będą najlepszą opcją. Nie wahaj się z niej skorzystać!

Najlepsze teksty na podryw – kilka przykładów

Co może się sprawdzić?

„Przechodziłem właśnie obok i cię zobaczyłem. Chciałem tylko powiedzieć, że bardzo ładnie wyglądasz.”

„Bardzo mi się spodobałaś i chciałem cię poznać.”

„Hej! Jestem dziś bardzo zmęczony, ale jak cię zobaczyłem stwierdziłem, że nie mogę odpuścić i powiem ci, że uroczo wyglądasz. Szczerze mówiąc, biłem się z myślami, czy w ogóle to robić, bo miałaś troszkę zamyśloną/grobową minę, ale widząc jak się teraz uśmiechasz jestem przekonany, że to była jednak dobra decyzja.”

„Hej, zobaczyłem cię i od razu chciałem zagadać. Nie mam dzisiaj weny, żeby silić się na kreatywność, więc pomyślałem, że po prostu się przedstawię. Mam na imię XYZ. A ty?”

Patrząc na powyższe teksty od razu widać, że to zdania dosyć spontaniczne, zwyczajne, które przychodzą do głowy, gdy widzimy nową, ciekawą/atrakcyjną osobę.

naturalne teksty na podryw

Skąd w ogóle potrzeba tekstów na podryw?

Oczywiście mowa tu o tych głupich tekstach na podryw, które są niefortunne i bardziej wzbudzają politowanie niż szczery uśmiech. Powody wymyślania czegoś w stylu: „Czy bolało, jak spadłaś z nieba?“ mogą być przynajmniej dwa.

Po pierwsze: nie masz pojęcia, co powiedzieć. W głowie pustka, a Tobie zależy, by zainteresować kobietę, wzbudzić jej pozytywną reakcję. Szukasz więc gotowego tekstu na podryw, który zadziała, a na pewno rozbawi drugą osobę.

Po drugie: co jest o wiele większym problemem, masz głęboko zakorzenione przekonanie, że Ty sam, Twoja osobowość, nie jest wystarczająca, by zainteresować dziewczynę, a szczerość to za mało. Łapiesz więc gotowe rozwiązanie po to, by podlizać się drugiej stronie. Tak, niestety droczenie się z dziewczyną, rzucanie w jej stronę głupich tekstów, to właśnie forma podlizywania się. Zazwyczaj nieskuteczna.

Jak flirtować z dziewczyną i śmiesznie do niej zagadać?

Znasz już kilka tekstów, które pomogą Ci zacząć rozmowę. A co, jeżeli chcesz być przy okazji zabawny? Nawiąż do jej miny, powiedz, jakie wrażenie sprawiała, gdy ją dostrzegłeś. To pobudza emocje, ale też daje poczucie dostrzeżenia, „bycia widzianą“. I często wzbudza śmiech. Poza tym, większość osób lubi słuchać o tym, jak jest postrzegana przez innych. Tekst w stylu „Masz minę, jakbyś chciała kogoś zabić“ zadziała rozbrajająco. Być może sprowokuje również drugą stronę do jakiegoś zwierzenia, a to już początek dłuższej wymiany zdań. Pamiętaj, że autentyczne wyrażenie swoich myśli zadziała lepiej niż głupie odzywki, które najczęściej są żenujące i sztuczne.

Teksty na podryw dziewczyny przez Internet

Aplikacje randkowe to miejsce, w którym można poznać dziesiątki osób, ale konwersacje wcale nie kleją się aż tak dobrze. Tu również faceci zastanawiają się, jak zagadać, czy użyć jakiegoś tekstu, czy wymyślić coś od siebie. I często kończy się na tym, że druga strona nie odpowiada, rozmowa szybko zamiera, albo w ogóle nie ma szans na wystartowanie.

Zasada będzie tu taka sama, jak w przypadku zagadania do dziewczyny na imprezie, ulicy, czy w sklepie: naturalne, zwyczajne, pozytywne teksty sprawdzają się najlepiej. Są uniwersalne i jednocześnie pokazują Twoją osobowość. Zamiast więc pisać coś w stylu: „Masz może mapę, bo zgubiłem się w twoich oczach?“, wyślij wiadomość w stylu: „Wyglądasz na bardzo pozytywną osobę“, albo „Wydajesz się normalną, fajną dziewczyną“ – co na portalu randkowym odebrane zostanie raczej jako komplement. W końcu większość deklaruje, że właśnie ta normalność (zwyczajność, choć nie przeciętność) jest tak bardzo poszukiwana. Takie zagadanie zwróci uwagę kobiety, bo będzie lekkie i naturalne.

Jak flirtować z dziewczyną w aplikacjach randkowych?

Niektórzy uważają, że świetną opcją jest droczenie się. To jednak ślepa uliczka – możesz łatwo rozdrażnić drugą osobę, a Twoje intencje mogą zostać źle zrozumiane. W formie pisanej lepiej nie utrudniać komunikacji. Postaw na przejrzyste komunikaty i to, o czym pisaliśmy akapit wyżej.

Jeśli temat aplikacji internetowych Cię interesuje, to koniecznie przeczytaj nasz artykuł poświęcony temu, w jaki sposób skutecznie zagadać na Tinderze, jakich tekstów używać, jak stworzyć fajny opis i generalnie ponadprzeciętnie sobie radzić.

Dlaczego myślisz, że teksty na podryw zadziałają?

Może Ci się wydawać, że jeżeli powiesz coś zabawnego, dziewczyna oszaleje z zachwytu. Nie zwróci uwagi na braki w Twojej osobowości, na to, jak się z Tobą rozmawia oraz to, jak się przy Tobie czuje, ale będzie się pokładać ze śmiechu i rzuci dla Ciebie wszystko (może nawet obecnego chłopaka). Cóż, jak już wiesz – to nie działa. Jeżeli wzbudzać śmiech, to szczery. A to, co może wywołać uśmiech to autentyczna energia i szczera intencja. Wtedy to, co powiesz, ma mniejsze znaczenie, bo działa również komunikacja niewerbalna. Łatwo wyczuć, że nie oczekujesz niczego w zamian.

Czyli jednak teksty na podryw nie są potrzebne?

Dokładnie. To może być wyzwalające uczucie, gdy zrozumiesz, że nie musisz wymyślać nic oryginalnego, zabawnego, ciekawego, bystrego czy wybitnie kreatywnego. Liczy się to, że dostrzegasz dziewczynę, podchodzisz do niej, zagadujesz – i robisz to szczerze, bez zakładania masek i wyszukiwania płytkich odzywek. Podręcznik bajeranta możesz zostawić w domu, a najlepiej w ogóle do niego nie zaglądaj.

jak flirtować z dziewczyną

Pierwsze zdanie wcale nie jest takie kluczowe

Dlaczego? Stanowi tylko mały ułamek konwersacji. Później nikt nie będzie do tego wracał. Nie warto skupiać się na jednym zdaniu, wystarczy skonstruować je poprawnie. Prawdziwe wyzwanie zacznie się później, gdy trzeba rozmowę podtrzymać, dać dziewczynie motywację do rozmowy z Tobą. Dlatego nie fiksujmy się na tym „jak zagadać”, a skupmy się na tym, jak być atrakcyjnym mówcą, w którego towarzystwie chce się przebywać.

Co najgorszego może się stać, jeżeli będziesz używać tekstów na podryw?

Wytworzy się coś na rodzaj aury podrywacza, a więc odzywając się do dziewczyny zaczniesz się zachowywać zupełnie jak nie Ty. W jej oczach szybko zyskasz opinię „wujka podrywacza“, który nie potrafi się wysilić, naskakuje i czegoś chce. Czegoś, o czym nie mówi wprost. Właśnie tak zachowują się faceci, których określa się mianem bajeranta czy alwaro. Raczej nie chcesz, by przylgnęły do Ciebie takie łatki.

Reasumując: skup się nie na tekstach, ale na dobrej energii, byciu sobą, szczerości. Jeżeli widzisz u siebie braki: jesteś nieśmiały, stresujesz się – pracuj nad tym. Nie musisz robić żadnych tricków, by zjednywać sobie ludzi. Możesz za to stać się facetem, z którym będzie się dobrze rozmawiać i którego towarzystwo będzie przyjemnością. Lepiej nie iść na skróty i nie liczyć na to, że jednym tekstem zdziałasz cuda. Na fajne efekty trzeba zapracować.

Jeśli tekst Ci się spodobał, to koniecznie obejrzyj nasz materiał na YouTube, w którym schodzimy jeszcze głębiej w temat tekstów na podryw 🙂
Avatar
Opublikowane przez Vincent
18 sierpnia 2022
Instynktowne Uwodzenie